F1238E12B1-FSR-L24 Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 119X38MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
F1238E12B1-FSR-L24
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 119X38MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.095 lb (43.09g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
43.0 dB(A)
Õhuvool :
126.0 CFM (3.53m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2800 RPM
seeria :
F1238-S
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.280 in H2O (69.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 119mm L x 119mm H