E9225H12B3-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
E9225H12B3-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Thermistor
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.245 lb (111.13g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
36.0 dB(A)
Õhuvool :
51.0 CFM (1.43m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3200 RPM
seeria :
E9225
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.240 in H2O (59.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H