E1225M24BT-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
E1225M24BT-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
36.0 dB(A)
Õhuvool :
67.0 CFM (1.88m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2200 RPM
Staatiline rõhk :
0.180 in H2O (45.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H