E1225M12B1+6-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
E1225M12B1+6-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.436 lb (197.77g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
4 Wire Leads
Müra :
36.0 dB(A)
Õhuvool :
67.0 CFM (1.88m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2200 RPM
seeria :
E1225
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.180 in H2O (45.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H