E1225E24B1-FSR-TTL Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
E1225E24B1-FSR-TTL
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
44.0 dB(A)
Õhuvool :
93.0 CFM (2.60m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3000 RPM
Staatiline rõhk :
0.280 in H2O (69.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H