E1225E12B2-FSR Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X25MM LCKD RTR 12VD
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
E1225E12B2-FSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM LCKD RTR 12VD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.434 lb (196.86g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
44.0 dB(A)
Õhuvool :
93.0 CFM (2.60m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3000 RPM
seeria :
E1225
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.280 in H2O (69.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H