E1225E12B2-FSR-WS Mechatronics Fan Group FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
E1225E12B2-FSR-WS
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.436 lb (197.77g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
44.0 dB(A)
Õhuvool :
93.0 CFM (2.60m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3000 RPM
seeria :
E1225
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.280 in H2O (69.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H