B1232M24B-BSR Mechatronics Fan Group BLOWER 120X32MM 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
B1232M24B-BSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
BLOWER 120X32MM 24VDC
Kaal :
0.705 lb (319.78g)
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
46.0 dB(A)
Õhuvool :
24.0 CFM (0.672m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2400 RPM
Staatiline rõhk :
0.450 in H2O (112.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square/Rounded - 120mm L x 120mm H