B1232H24B-BSR-E-CC-IM4 Mechatronics Fan Group FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
B1232H24B-BSR-E-CC-IM4
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
Kaal :
0.706 lb (320.24g)
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
49.0 dB(A)
Õhuvool :
28.0 CFM (0.784m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2800 RPM
Staatiline rõhk :
0.680 in H2O (169.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square/Rounded - 120mm L x 120mm H