B1232H12B6-BSR Mechatronics Fan Group FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
B1232H12B6-BSR
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
PWM Control
Heakskiidud :
CE, cUL, TUV, UL
Kaal :
0.706 lb (320.24g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
49.0 dB(A)
Õhuvool :
28.0 CFM (0.784m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2800 RPM
seeria :
B1232
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.680 in H2O (169.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square/Rounded - 120mm L x 120mm H