LRS-350-12 Mean Well USA Inc. AC/DC CONVERTER 12V 348W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LRS-350-12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 348W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
29A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
LRS-350
Suurus/Mõõdud :
8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
348W