HRPG-450-48 Mean Well USA Inc. AC/DC CONVERTER 48V 456W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HRPG-450-48
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 456W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
9.5A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
HRPG-450
Suurus/Mõõdud :
8.58" L x 4.13" W x 1.61" H (218.0mm x 105.0mm x 41.0mm)
Tõhusus :
89.5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
456W