SST-90-W65S-F11-GM102 Luminus Devices Inc. BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
optoelektroonika
Tootja number:
SST-90-W65S-F11-GM102
Kirjeldus:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
CCT(K) :
6500K
Kõrgus :
5.40mm
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
3.25V
Praegune – max :
9A
Praegune – Test :
3.15A
Suurus/Mõõdud :
11.00mm L x 10.00mm W
Valgust kiirgav pind (LES) :
8.00mm Diameter