SST-90-W40S-F11-M2500 Luminus Devices Inc. BIG CHIP LED HB MODULE 750LM WHT
optoelektroonika
Tootja number:
SST-90-W40S-F11-M2500
Kirjeldus:
BIG CHIP LED HB MODULE 750LM WHT
CCT(K) :
4000K
Kõrgus :
5.40mm
Lainepikkus :
Lumen/Watt @ voolutugevus – test :
76 lm/W
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
3.25V
Praegune – max :
9A
Praegune – Test :
3.15A
Suurus/Mõõdud :
11.00mm L x 10.00mm W
Temperatuur – test :
25°C
Valgust kiirgav pind (LES) :
8.00mm Diameter