SST-90-W40S-F11-K3501 Luminus Devices Inc. BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
optoelektroonika
Tootja number:
SST-90-W40S-F11-K3501
Kirjeldus:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
CCT(K) :
4000K
CRI (värviedastusindeks) :
70
Funktsioonid :
Kõrgus :
5.40mm
Lainepikkus :
Lumen/Watt @ voolutugevus – test :
Objektiivi tüüp :
Domed
Osa olek :
Obsolete
Pakendamine :
Tray
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
3.25V
Praegune – max :
9A
Praegune – Test :
3.15A
Seadistamine :
Square
seeria :
SST-90
Suurus/Mõõdud :
11.00mm L x 10.00mm W
Temperatuur – test :
Tüüp :
Chip On Board (COB)
Vaatenurk :
100°
Valgust kiirgav pind (LES) :
8.00mm Diameter