SSR-90-WDLS-R11-M3150 Luminus Devices Inc. BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
optoelektroonika
Tootja number:
SSR-90-WDLS-R11-M3150
Kirjeldus:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
CCT(K) :
5800K
CRI (värviedastusindeks) :
70
Funktsioonid :
Kõrgus :
7.10mm
Lainepikkus :
Lumen/Watt @ voolutugevus – test :
81 lm/W
Objektiivi tüüp :
Domed
Osa olek :
Obsolete
Pakendamine :
Tray
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
3.25V
Praegune – max :
9A
Praegune – Test :
3.15A
Seadistamine :
Starboard
seeria :
SSR-90
Suurus/Mõõdud :
19.90mm L x 19.90mm W
Temperatuur – test :
25°C
Tüüp :
LED Module
Vaatenurk :
100°
Valgust kiirgav pind (LES) :
8.00mm Diameter