TPSMA6L8.5A Littelfuse Inc. TVS DIODE 8.5V 14.4V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L8.5A
Kirjeldus:
TVS DIODE 8.5V 14.4V DO221AC
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
14.4V
Pinge – rike (min) :
9.44V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
8.5V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
41.7A