TPSMA6L78A Littelfuse Inc. TVS DIODE 78V 126V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L78A
Kirjeldus:
TVS DIODE 78V 126V DO221AC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
126V
Pinge – rike (min) :
86.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
78V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
4.8A