TPSMA6L7.5A Littelfuse Inc. TVS DIODE 7.5V 12.9V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L7.5A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 7.5V 12.9V DO221AC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-221AC, SMA Flat Leads
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
12.9V
Pinge – rike (min) :
8.33V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
7.5V
Rakendused :
Automotive
seeria :
Automotive, AEC-Q101, TPSMA6L
Tarnija seadmepakett :
DO-221AC
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
46.6A