TPSMA6L7.5A Littelfuse Inc. TVS DIODE 7.5V 12.9V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L7.5A
Kirjeldus:
TVS DIODE 7.5V 12.9V DO221AC
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
12.9V
Pinge – rike (min) :
8.33V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
7.5V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
46.6A