TPSMA6L58A Littelfuse Inc. TVS DIODE 58V 93.6V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L58A
Kirjeldus:
TVS DIODE 58V 93.6V DO221AC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
93.6V
Pinge – rike (min) :
64.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
58V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
6.5A