TPSMA6L54A Littelfuse Inc. TVS DIODE 54V 87.1V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L54A
Kirjeldus:
TVS DIODE 54V 87.1V DO221AC
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
87.1V
Pinge – rike (min) :
60V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
54V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
6.9A