TPSMA6L51A Littelfuse Inc. TVS DIODE 51V 82.4V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L51A
Kirjeldus:
TVS DIODE 51V 82.4V DO221AC
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
82.4V
Pinge – rike (min) :
56.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
51V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
7.3A