TPSMA6L43A Littelfuse Inc. TVS DIODE 43V 69.4V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L43A
Kirjeldus:
TVS DIODE 43V 69.4V DO221AC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
69.4V
Pinge – rike (min) :
47.8V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
43V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
8.7A