TPSMA6L40A Littelfuse Inc. TVS DIODE 40V 64.5V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L40A
Kirjeldus:
TVS DIODE 40V 64.5V DO221AC
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
64.5V
Pinge – rike (min) :
44.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
40V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
9.3A