TPSMA6L26A Littelfuse Inc. TVS DIODE 26V 42.1V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L26A
Kirjeldus:
TVS DIODE 26V 42.1V DO221AC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
42.1V
Pinge – rike (min) :
28.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
26V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
14.3A