TPSMA6L18A Littelfuse Inc. TVS DIODE 18V 29.2V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L18A
Kirjeldus:
TVS DIODE 18V 29.2V DO221AC
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
29.2V
Pinge – rike (min) :
20V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
18V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
20.6A