TPSMA6L17A Littelfuse Inc. TVS DIODE 17V 27.6V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L17A
Kirjeldus:
TVS DIODE 17V 27.6V DO221AC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
27.6V
Pinge – rike (min) :
18.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
17V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
21.8A