TPSMA6L16A Littelfuse Inc. TVS DIODE 16V 26V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L16A
Kirjeldus:
TVS DIODE 16V 26V DO221AC
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
26V
Pinge – rike (min) :
17.8V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
16V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
23.1A