TPSMA6L11A Littelfuse Inc. TVS DIODE 11V 18.2V DO221AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
TPSMA6L11A
Kirjeldus:
TVS DIODE 11V 18.2V DO221AC
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
18.2V
Pinge – rike (min) :
12.2V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
11V
Töötemperatuur :
-50°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
33A