SMF85A-T13 Littelfuse Inc. TVS DIODE 85V 137V SOD123FL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF85A-T13
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 85V 137V SOD123FL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Osa olek :
Active
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
137V
Pinge – rike (min) :
94.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
85V
seeria :
SMF
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
1.3A