AK10-380C Littelfuse Inc. TVS DIODE 380V 520V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
AK10-380C
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 380V 520V AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
2nF @ 10kHz
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
520V
Pinge – rike (min) :
401V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
380V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
AK10
Tarnija seadmepakett :
Axial
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
10000A (10kA) (8/20µs)