30KPA90CA Littelfuse Inc. TVS DIODE 90V 146.4V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
30KPA90CA
Kirjeldus:
TVS DIODE 90V 146.4V P600
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
146.4V
Pinge – rike (min) :
100.5V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
90V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
30000W (30kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
207A