30KPA43CA Littelfuse Inc. TVS DIODE 43V 73V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
30KPA43CA
Kirjeldus:
TVS DIODE 43V 73V P600
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
73V
Pinge – rike (min) :
48V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
43V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
30000W (30kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
415.1A