30KPA30CA Littelfuse Inc. TVS DIODE 30V 55.2V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
30KPA30CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 30V 55.2V P600
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
P600, Axial
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
55.2V
Pinge – rike (min) :
33.51V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
30V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
30KPA
Tarnija seadmepakett :
P600
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
30000W (30kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
548.9A