15KPA70CA Littelfuse Inc. TVS DIODE 70V 113.6V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KPA70CA
Kirjeldus:
TVS DIODE 70V 113.6V P600
Osa olek :
Active
Pakend/ümbris :
P600, Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
113.6V
Pinge – rike (min) :
78.2V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
70V
seeria :
15KPA
Tarnija seadmepakett :
P600
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
132.9A