15KPA220CA Littelfuse Inc. TVS DIODE 220V 356V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KPA220CA
Kirjeldus:
TVS DIODE 220V 356V P600
Osa olek :
Active
Pakend/ümbris :
P600, Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
356V
Pinge – rike (min) :
245.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
220V
seeria :
15KPA
Tarnija seadmepakett :
P600
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
42.4A