15KP180A Littelfuse Inc. TVS DIODE 180V 291V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP180A
Kirjeldus:
TVS DIODE 180V 291V P600
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
291V
Pinge – rike (min) :
200V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
180V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
52A