15KP170A Littelfuse Inc. TVS DIODE 170V 275V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP170A
Kirjeldus:
TVS DIODE 170V 275V P600
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
P600, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
275V
Pinge – rike (min) :
189V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
170V
seeria :
15KP
Tarnija seadmepakett :
P600
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
55A