15KP160A Littelfuse Inc. TVS DIODE 160V 259V P600
Vooluahela kaitse
Tootja number:
15KP160A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 160V 259V P600
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
P600, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
259V
Pinge – rike (min) :
178V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
160V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
15KP
Tarnija seadmepakett :
P600
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
15000W (15kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
58A