1.5SMC91A Littelfuse Inc. TVS DIODE 77.8V 125V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5SMC91A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 77.8V 125V DO214AB
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
125V
Pinge – rike (min) :
86.5V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
77.8V
seeria :
1.5SMC
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
12.2A