1.5SMC30A Littelfuse Inc. TVS DIODE 25.6V 41.4V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5SMC30A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 25.6V 41.4V DO214AB
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
41.4V
Pinge – rike (min) :
28.5V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
25.6V
seeria :
1.5SMC
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
36.7A