1.5SMC24A Littelfuse Inc. TVS DIODE 20.5V 33.2V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5SMC24A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 20.5V 33.2V DO214AB
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
33.2V
Pinge – rike (min) :
22.8V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
20.5V
seeria :
1.5SMC
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
45.8A