1.5SMC20A Littelfuse Inc. TVS DIODE 17.1V 27.7V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5SMC20A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 17.1V 27.7V DO214AB
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
27.7V
Pinge – rike (min) :
19V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
17.1V
seeria :
1.5SMC
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
54.9A