1.5KE82CA Littelfuse Inc. TVS DIODE 70.1V 113V DO201
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE82CA
Kirjeldus:
TVS DIODE 70.1V 113V DO201
Osa olek :
Active
Pakend/ümbris :
DO-201AA, DO-27, Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
113V
Pinge – rike (min) :
77.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
70.1V
seeria :
1.5KE
Tarnija seadmepakett :
DO-201
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
13.5A