1.5KE62AG Littelfuse Inc. TVS DIODE 53V 85V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE62AG
Kirjeldus:
TVS DIODE 53V 85V AXIAL
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
DO-201AD, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
85V
Pinge – rike (min) :
58.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
53V
seeria :
Mosorb™
Tarnija seadmepakett :
Axial
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
17.7A