1.5KE6.8AG Littelfuse Inc. TVS DIODE 5.8V 10.5V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE6.8AG
Kirjeldus:
TVS DIODE 5.8V 10.5V AXIAL
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
DO-201AD, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
10.5V
Pinge – rike (min) :
6.45V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
5.8V
seeria :
Mosorb™
Tarnija seadmepakett :
Axial
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
143A