1.5KE56ARL4G Littelfuse Inc. TVS DIODE 47.8V 77V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE56ARL4G
Kirjeldus:
TVS DIODE 47.8V 77V AXIAL
Pakend/ümbris :
DO-201AD, Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
77V
Pinge – rike (min) :
53.2V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
47.8V
seeria :
Mosorb™
Tarnija seadmepakett :
Axial
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
19.5A