1.5KE43AG Littelfuse Inc. TVS DIODE 36.8V 59.3V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE43AG
Kirjeldus:
TVS DIODE 36.8V 59.3V AXIAL
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
DO-201AD, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
59.3V
Pinge – rike (min) :
40.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
36.8V
seeria :
Mosorb™
Tarnija seadmepakett :
Axial
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
25.3A