1.5KE39ARL4G Littelfuse Inc. TVS DIODE 33.3V 53.9V AXIAL
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE39ARL4G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 33.3V 53.9V AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
DO-201AD, Axial
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
53.9V
Pinge – rike (min) :
37.1V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
33.3V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Mosorb™
Tarnija seadmepakett :
Axial
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
28A